Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Zavolejte o pomoc kdykoliv

Záchrana je
jeden klik daleko

Rychlá a efektivní reakce, kdykoli ji potřebujete

Výjezdy na vyžádání a při poplachu

Za pár minut u vás, pokud to situace vyžaduje

Okamžitá reakce na poplach

Když náš kamerový systém nebo jiná část našeho bezpečnostního řešení zjistí narušení na vašem objektu, ihned reagujeme. Ať už jde o neoprávněný vstup, podezřelý pohyb nebo jinou hrozbu, naše bezpečnostní výjezdové skupiny jsou připraveny rychle zasáhnout.

Díky strategicky rozmístěným základnám po celém městě může naše hlídka dorazit na váš objekt za několik minut. Tím zajišťujeme, že potenciální hrozby jsou řešeny okamžitě a efektivně.

Potřebujete extra kontrolu? Jsme tu pro vás.

Žádost o dodatečný výjezd

Existují situace, kdy si můžete přát extra kontrolu svého objektu, ať už kvůli pocitu nejistoty nebo zvláštním okolnostem. Díky našemu flexibilnímu systému si můžete jednoduše vyžádat další patrolu.

Stačí nás kontaktovat telefonicky, přes WhatsApp nebo stisknout nouzové tlačítko v našem on-line portálu. Ihned po obdržení žádosti vyšleme hlídku, která provede kontrolu a zajistí vaši klidnou mysl.

Přímá linka pro vaše bezpečí.

Osobní komunikace s operátorem

V případě jakýchkoliv problémů nebo otázek máte možnost přímé komunikace s naším operátorem. Operátor vám poskytne aktuální informace o situaci a pokud je to nutné, koordinuje další kroky.

NEODEJDEME, DOKUD NEBUDE VŠE V POŘÁDKU

Zabezpečení objektu po narušení

Pokud dojde k narušení bezpečnosti vašeho objektu, naše práce nekončí po odchodu nežádoucích osob.

Naši strážní zůstanou na místě, dokud se neujistí, že je vše v pořádku a objekt je zabezpečený. Zkontrolují vstupy, okna a další potenciálně rizikové části objektu, aby se ujistili, že je vše v pořádku.

Vaše bezpečí je naším hlavním cílem a jsme tu vždy pro vás.