Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Novinky

Velká novela zákoníku práce: Co to znamená pro bezpečnostní služby a jak s Patroly.cz ušetřit až 70 % na ostraze

Přichází změna, která může otřást světem tradičních bezpečnostních služeb. Novela zákoníku práce, která nabude účinnosti od 1.1.2024, přináší zásadní úpravy, zejména v oblasti Dohody o provedení práce (DPP). Pro tradiční firmy nabízející ostrahu může toto znamenat zdražení služeb až o 40%.

U dohod se mění v podstatě všechno… Pro mnoho zaměstnavatelů zřejmě DPP a DPČ ztratí smysl.
– portal.pohoda.cz

Co všechno novela zákoníku práce mění?

  • Rozšíření informační povinnosti: Zaměstnavatelé nyní musí informovat zaměstnance o řadě dalších skutečností, jako je doba trvání a podmínky zkušební doby, stanovená týdenní pracovní doba a mnoho dalšího.
  • Změny v DPP a DPČ: Novela zavádí nové povinnosti pro zaměstnavatele, včetně potřeby přesněji definovat pracovní dobu a zabezpečit nepřetržitý odpočinek.
  • Práce na dálku: Výkon práce na dálku je nyní detailněji upraven, s novými povinnostmi pro zaměstnavatele i zaměstnance.
  • Elektronické uzavírání pracovních smluv: Umožňuje uzavírat pracovní smlouvy elektronicky a jednodušeji je doručovat.

Pokud DPP a DPČ využíváte, měli byste vyhodnotit, zda pro vás i nadále dávají smysl, protože zaměstnávání ‘na dohodu’ bude administrativně náročnější a také nákladnější.

Jak vám může Patroly.cz pomoci v těchto nových časech?

  1. Lidský prvek v kombinaci s technologií: Naše profesionální zásahové týmy provádějí pravidelné bezpečnostní kontroly vašich objektů, přičemž nabízíme maximální flexibilitu.
  2. Pokročilá AI technologie: Nepřetržitý dohled nad vaším kamerovým systémem. Naše pokročilá technologie Computer Vision a umělé inteligence vám nabízí nepřetržitý dohled nad vaším objektem.

Co nás odlišuje, je schopnost naší AI rozpoznat falešné poplachy a zabránit tak zbytečným intervencím.

– Patroly.cz

Výsledek? S Patroly.cz můžete dosáhnout až 70 % úspor v nákladech na fyzickou ostrahu, zatímco zlepšujete zabezpečení svého objektu.

V dnešním nestálém ekonomickém prostředí je důležité hledat efektivní a cenově dostupné řešení. Patroly.cz je tím správným partnerem pro vaše bezpečnostní potřeby.