Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

On-line systém s reporty a plánováním služeb

Komunikujte efektivně

KOMPLETNÍ PŘEHLED A KONTROLA NAD VAŠÍM MAJETKEM V REÁLNÉM ČASE

Váš on-line kontrolní panel

NEZTRÁCEJTE PŘEHLED O SVÉM MAJETKU

Detailní přehled v reálném čase

S naším portálem získáte přístup k živému sledování vašich objektů. Díky moderním technologiím můžete sledovat každý krok našich strážných v reálném čase a mít tak jistotu, že je vše v pořádku.

Informace jsou přehledně zobrazeny na mapě a doplněny o aktuální statusy, což vám poskytuje kompletní kontrolu a transparentnost služby.

Zákaznický portál vám také umožňuje sledovat živý obraz z kamer nebo si přehrávat záznam vašeho kamerového systému.

Zároveň si můžete prohlédnout všechny poplachy a zkontrolovat, jak byly řešeny.

MĚŘTE, VYHODNOCUJTE, OPTIMALIZUJTE

Přehledné reporty a statistiky

Naše platforma automaticky sbírá a analyzuje data z každé patroly. Díky tomu získáváte přístup k podrobným reportům o všem dění na vašem objektu.

Tyto reporty vám umožní nejen sledovat kvalitu služeb, ale také optimalizovat bezpečnostní protokoly dle aktuálních potřeb a trendů.

Díky podrobnému automatickému klasifikování a kategorizování jednotlivých událostí máte dokonalý přehled a podklady pro další kroky – například objednání servisu na rozbité vybavení nebo objednání úklidu na nově vzniklý nepořádek v objektu.

ADAPTUJTE SLUŽBU DLE SVÝCH POTŘEB

Osobní nastavení a preference

Individualita každého klienta je pro nás klíčová. Na našem portálu můžete snadno upravovat různá nastavení, specifikovat zájmové body pro patroly nebo měnit preference oznámení.

Kdykoliv můžete změnit úkoly, které má strážný vykonat v rámci patroly a službu si tak jednoduše personalizovat.

JSME TU PRO VÁS KDYKOLIV POTŘEBUJETE

Podpora a bezpečí

Víme, že bezpečnost vašeho majetku je na prvním místě, a proto je náš tým podpory k dispozici 24/7. Ať už máte dotaz, potřebujete asistenci při nastavení, nebo se setkáte s jakýmkoliv problémem, jsme tu pro vás.

S naším zákaznickým portálem nezískáváte pouze kontrolu a přehled, ale také klid a jistotu, že máte na své straně silného partnera v oblasti bezpečnosti.