Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kombinace tradičního řemesla s moderní technologií pro váš klidný spánek

Překračujeme hranice tradiční ostrahy

Nová éra fyzické ostrahy je tady

Patroly.cz

Naším hlavním cílem je poskytovat kvalitní, flexibilní a přitom cenově dostupné bezpečnostní služby. Díky inovativní službě Patroly.cz kombinujeme tradiční hodnoty s moderní technologií.

Díky tomu nabízíme službu, která je naprosto unikátní, a která reflektuje aktuální potřeby a výzvy na trhu bezpečnostních služeb.

ZKUŠENOSTI. TRADICE. ODPOVĚDNOST.

Kdo jsme a jaká je naše historie

NIGHT WATCH s.r.o. je hrdou dceřinou společností renomované české skupiny RED HAWK GROUP. Celá naše skupina se na českém trhu bezpečnostních služeb pohybuje již více než 12 let. Posledních 6 let také intenzivně investujeme do moderních technologií.

Jsme hrdí na naše kořeny a na tradici, kterou reprezentujeme. Zároveň se neustále snažíme inovovat, abychom byli připraveni na výzvy budoucnosti a poskytovali vám stále lepší služby. Toto odhodlání spojit klasické metody fyzické ostrahy s moderními technologickými řešeními nás vyneslo do čela bezpečnostního odvětví. Vždy jsme věřili, že inovace spojená s tradičním přístupem je klíčem k poskytování špičkových služeb. Spolehlivost, transparentnost a neustálé zdokonalování – to jsou pilíře, na kterých stojí NIGHT WATCH a naše služba Patroly.cz.